Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Аби стати популярною»: у Жидачеві дівчина вилізла на цвинтарний хрест
05 Березня, 14:16
logo-black

«Аби стати популярною»: у Жидачеві дівчина вилізла на цвинтарний хрест

В інтернеті з’явилося фото, на якому дівчина-підліток сидить на хресті з могили на Старому цвинтарі у Жидачеві. Виглядає, що фотографію робили уночі. «Діти ростуть без цінностей», – зазначив Василь Бойко, який оприлюднив на своїй сторінці у Фейсбук цю світлину. У коментарях користувачі соцмережі обурюються і закликають батьків та вчителів цієї школярки прийняти міри.

«Фанат битви екстрасенсів. Тупо брак інтелекту і жодної містики», – написала Марія Колесник.

«Це тупе навіть не мислить, що робить і яка може бути за це кара. Жах. Цікаво, як родина відреагує на фото своєї дитини…», – додає Сніжана Мельникович.

157371589_10222612157445678_2397223717875716448_o-2

Цю фотографію також поширив отець Юстин Бойко з Львівської Архиєпархії УГКЦ.

«Я завжди реагую на такі речі, закликаю людей звертати на них особливу увагу. Адже останнім часом такі тенденції стають дуже популярними – діти, аби привернути до себе увагу, вилазять на хрести, по стінах малюють усілякі заборонені знаки. Вони ще до кінця не усвідомлюють, що роблять, тому має бути втручання батьків. Великий вплив на формування такої негативної моди мають соцмережі, зокрема «Тік-ток». Аби стати популярним, підлітки готові піти на усе, жертвуючи не лише моральними цінностями, але інколи й життям», – каже LMN отець Юстин Бойко.

Фото: Фейсбук

  • 0
  • 20395
Схожі новини