Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Стоматологу з Городоччини, якого порізав ножем пацієнт, врятували життя
06 Червня, 09:31

Стоматологу з Городоччини, якого порізав ножем пацієнт, врятували життя

Городоцькі лікарі врятували життя 55-річному стоматологові Романові, якого у шию вдарив ножем лівієць Ахмед. Місцевим медикам допомагали колеги зі Львова. Лікарі кажуть, що стоматолог був на межі смерті, бо втратив майже чотири літри крові. Зараз потерпілий в реанімації. Але його життя вже нічого не загрожує, йдеться у сюжеті інформаційного проекту «Перші про головне. Львів» на телеканалі ZIK.

«Кров ішла й через ніс, і через рот, і була внутрішня кровотеча. Сонна артерія не пошкоджена. Травмовані вени шиї. Судинні хірурги поки не можуть сказати, чи язикова артерія пошкоджена», – підкреслив завідувач реанімаційного відділення Городоцької ЦРЛ Андрій Малахівський.

Нагадаємо, що різанина трапилася вчора біля сільської амбулаторії в селі Мшана Городоцького району. Очевидцями інциденту став колектив жінок, які працюють на пошті в одному приміщенні з кабінетом стоматолога.

Іноземець прийшов у стоматологічну клініку з метою полікувати зуби. Звернувся до лікаря з вимогою, що процедуру той має виконати безкоштовно. Лікар відповів, що у нього приватна установа, тому послуги платні. Чоловік обурився, вийшов на вулицю і почав кидати у вікно стоматологічного кабінету камінцями. Стоматолог розсердився. Вийшов на вулицю і насварив хулігана, схопивши при цьому уламок цегли. Після чого чоловік кинувся на медика з кулаками. А потім витягнув ніж і встромив стоматологу в шию.

Лівійця затримали. Проти нього порушили кримінальне провадження.

Фото: ілюстративне

Схожі новини