Суд обрав запобіжний захід Ярославу Дубневичу | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Суд обрав запобіжний захід Ярославу Дубневичу
02 Листопада, 18:55

Суд обрав запобіжний захід Ярославу Дубневичу

Вищий антикорупційний суд обрав запобіжний захід народному депутату Ярославу Дубневичу. Так, слідчий суддя визначив, що тримання під вартою не є допустимим. Натомість суддя обрала запобіжний захід у вигляді внесення  застави розміром 100 мільйонів гривень, аргументуючи таку суму великими статками Дубневича. 

Засідання суду щодо обрання запобіжного заходу розпочалось ще у п’ятницю.

Сторона обвинувачення просила арешт на 60 днів із альтернативою внесення застави у розмірі трохи більше 93 мільйонів гривень, обґрунтовуючи це тим, що на волі Дубневич може переховуватися, впливати на свідків та інших підозрюваних, а також перешкоджати розслідуванню провадження іншим чином.

Натомість адвокати просили відпустити їхнього підзахисного на поруки.

“Я нікуди не збираюся тікати і не збираюся переховуватися від слідства”, – запевнив Дубневич.

Він наголошував, що історія з його підозрою тягнеться вже давно, з грудня 2018 року. При цьому за його словами, його жодного разу не кликали давати свідчення.

Адвокат Дубневича при цьому заявив, що особи, які готові взяти його на поруки, користуються довірою широкого кола населення.Це Ігор Палиця, Віктор Бондар, Тарас Батенко, Анатолій Урбанський, Петро Юрчишин, Віктор Балога, Антон Кіссе, Сергій Мінько та Ігор Колихаєв. 

Нагадаємо, Дубневича підозрюють у заволодінні 93 мільйонів гривень при закупівлях “Укрзалізниці”. Правохоронці зібрали 7 томів доказів – стало відомо під час сьогоднішнього судового засідання. Його транслював “Центр протидії корупції”. 

31 жовтня Верховна Рада зняла з Ярослава Дубневича недоторканність і дозволила його арешт. Того ж дня Дубневичу вручили підозру.

 

  • 0
  • 7002
Відео