Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суд відмовив відстороненому директору турківської школи
10 Лютого, 17:31
logo-black

Суд відмовив відстороненому директору турківської школи

Сьогодні, 10 лютого, Турківський районний суд на Львівщині відмовив у задоволенні позову директора місцевої школи Геннадія Когута. Як повідомляла Львівська мануфактура новин, він оскаржував у суді своє відсторонення від роботи через відсутність вакцинації від коронавірусу.

 

«Суд ми програли повністю. Я ще не можу сказати, з яких причин, бо аргументація до рішення буде оприлюднена 15 лютого. Але ми вже готуємося подавати апеляцію», – сказав він.

Нагадаємо, Геннадій Когут, екс-мер Турки та директор Турківського навчально-виховного комплексу, був відсторонений від роботи 18 листопада 2021 року на підставі наказу МОЗ про обов’язковість вакцинації для визначених професій, серед яких опинилися вчителі та працівники шкіл. Наказ місцевого відділу освіти, культури і туризму про своє відсторонення чоловік вирішив оскаржити в Турківському районному суді. Адвокатом чоловіка у цій справі виступає його донька Марина Когут.

Геннадій Когут працює директором Турківської школи з 2007 року. У 2015 він був обраний мером Турки, а у 2020 році поновився на посаді керівника школи.

Схожі новини