Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Суд виправдав ще двох охоронців Димінського, якого підозрюють у смертельній ДТП
16 Грудня, 09:13

Суд виправдав ще двох охоронців Димінського, якого підозрюють у смертельній ДТП

Галицький райсуд Львова виправдав двох чоловіків, які охороняли бізнесмена Петра Димінського і звинувачувалися в наданні неправдивих показань з приводу смертельної ДТП, пише “Судовий репортер” з посиланням на вироки від 7 грудня та 9 грудня.

До слова, у позові їх звинувачували у наданні неправдивих свідчень щодо смертельної ДТП, яка трапилася 18 серпня 2017 року на трасі М10 Львів-Краковець у селі Ямельня, Яворівського району близько 15:10, тоді загинула 31-річна Наталя Тріла.

Так от, одного з охоронців визнали невинуватим у скоєнні кримінального правопорушення та виправдали у зв`язку з “відсутністю в його діях складу кримінального правопорушення”.

Іншого – у зв`язку “з відсутністю події кримінального правопорушення”.

Виправдовуючи одного з охоронців, суд зазначив, що зараз не можна зробити об’єктивний та обґрунтований висновок про неправдивість свідчень, оскільки немає вироку суду за фактом ДТП. Тому суд не може порівняти показання охоронця із обставинами ДТП, які встановлені вироком суду.

Копію протоколу огляду місця події та схему дорожньо-транспортної пригоди, які залучені до справи, суд визнав неналежними та недопустимими доказами, оскільки більшість сторінок документів не читається.

Нагадаємо, президента ФК “Карпати” бізнесмена Петра Димінського підозрювали у скоєнні смертельного ДТП, в результаті загинула 31-річна Наталія Тріла. Тоді Димінський всяко заперечував свою вину, а провину на себе взяв його охоронець Андрій Борщ. Сам бізнесмен з 22 серпня 2017 року перебуває поза межами України.

Водночас, проведена експертиза ДНК з подушок безпеки в автомобілі засвідчила, що охоронець Димінського, який взяв на себе вину за ДТП, не був за кермом на момент аварії. 9 грудня мати загиблої внаслідок ДТП Марія Тріла заявила про повне відшкодування збитків, спричинених ДТП, та відсутність матеріальних претензій у зв’язку з аварією. 20 листопада суд визнав невинуватим у дачі неправдивих показань Сергія Змроця – охоронця бізнесмена Петра Димінського, якого підозрюють у скоєнні смертельного ДТП в 2017 році.

  • 0
  • 1935
Схожі новини