Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Сил та нервів вже просто нема»: у Львові пройшов масштабний протест спроможних громад
10 Березня, 17:15
logo-black

«Сил та нервів вже просто нема»: у Львові пройшов масштабний протест спроможних громад

Кілька сотень активістів з сіл та міст Львівщини приїхали сьогодні до обласного центру на протест. Вкотре вимагали врахувати їхні побажання при утворенні нового перспективного плану щодо створення ОТГ.

Люди з плакатами, на кшталт «Владо почуй нас» та «Вимагаємо прислухатись до громад», стоять під стінами ЛОДА з 9-ї ранку. Тим часом в держадміністрації засідає комісія. По черзі представники окремих громад підходять на розмову з представниками влади. Аргументують, чому є необхідність залишити їхню ОТГ.

«Ніякі аргументи громади не враховуються, – обурюється після розмови в кабінеті голови ОДА представниця Волицької ОТГ, що у Мостиському районі.  – Ми показуємо їм одні показники платоспроможеності, а в них намальовані інші, занижені, такі, як їм треба. Те, що ми працюємо, стараємося для розвитку громади, це нікого не цікавить. Шкода сил та нервів. Ніхто нікого не слухає. Таке враження, що цей проект робився двома-трьома людьми, а нас сьогодні скликали, аби показати, наскільки ми є слабкі і що прислухатись ніхто до нас не буде».

Люди розчаровані, адже, кажуть, пройшов тиждень, а пункти резолюції, які прийняли на останньому схожому вічі, так ніхто і не брався виконувати у владних кабінетах.

Нагадаємо, 3 березня, коли люди також збиралися  під ЛОДА, висунули кілька вимог, зокрема хотіли, аби перспективний план повернули на доопрацювання, оновили міжвідомчу робочу групу, а ще, аби чинні ОТГ були збережені у новому перспективному плані, а Львівська міська ОТГ формувалась виключно на добровільних підставах.

zool1102-scaled
zool1100-scaled

«Вчергове людей мають за дурнів. Люди пів року стукають у владні кабінети, але їх не чують, це просто метод НКВД. Влада насміхається з людей. Але все це може призвести до того, що ситуація  просто вийде з-під контролю, – каже Віталій Горбатенко. – Те, що вони намалювали і називають перспективним планом, це насправді не більше, ніж нарізка політичних округів, і всі про це прекрасно знають».

Нагадаємо, з протестом під ЛОДА сьогодні виходили також дрібні підприємці. Вимагали від влади скасування закону, який усуває спрощене оподаткування.

ФОТО: 4 студія

Схожі новини