Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Символіку України під час акцій в Берліні таки дозволили, але тільки на годину
07 Травня, 12:43

Символіку України під час акцій в Берліні таки дозволили, але тільки на годину

Влада Берліна дозволила використовувати українську символіку тільки під час пам’ятного заходу, який організовує посольство України, повідомляє Європейська правда.

“І символіку, і присутність дозволили за погодженням з поліцією під час вшанування, яке буде проводити українське посольство” – розповів місцевий активіст Олександр Снідалов.

За його словами, акція розпочнеться 8 травня о 12.00 і триватиме близько години.

Посол України в Німеччині Андрій Мельник підтвердив, що посольство отримало дозвіл на акцію з українською символікою, але не вважає, що це вирішує проблему.

“Коли з’явилася інформація про цю заборону, я звернувся до міської влади за роз’ясненням, і мені повідомили, що на офіційні заходи за участю офіційних осіб це не буде поширюватися. Ми реєстрували лише одну таку церемонію – опівдні 8 травня у Тіргартені, в центрі Берліна. А що робити іншим українцям? У Берліні 15 меморіалів, виходить, що на інших це буде заборонене” – зазначив він.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що у німецькій столиці заборонили український прапор та символіку під час акцій впродовж 8-9 травня.

Схожі новини