Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Синоптики попереджають про грози та град
25 Липня, 20:49
logo-black

Синоптики попереджають про грози та град

Завтра вночі, 26 липня, по всій Львівщині очікується туман, видимістю 200-500м, а вдень – грози та град. Про це повідомляє Львівський регіональний центр з гідрометеорології.

Хмари закриють небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора. Усю другу половину дня падатиме дощ із грозою.

Температура повітря вдень становитиме до +23 градусів, а вночі – до +15 градусів.

Якщо ви опинилися в грозу на відкритій місцевості та не маєте можливості сховатися в будівлі або машині, то відходьте подалі від одиноких дерев і високих будівель. Уникайте пагорбів й інших височин. Однак перебувати під кількома деревами безпечніше, ніж на відкритій місцевості. Найбільш небезпечними з дерев є дуб, тополя, ялина та сосна. Дуже рідко блискавка влучає у вербу і клен, а ще рідше у кущі.

Якщо ви сховаєтесь в ямі, то не лягайте на землю, бо цим ви збільшуєте площу ураження розрядом.  Краще сісти, злегка нахиливши голову, щоб вона не була вище предметів, які розташовані поруч.

Якщо гроза застала вас під час купання, то до берега добирайтеся повільно, спокійно, не вимахуйте руками. Якщо ж ви у човні, то спробуйте вибратися на берег, якщо це зробити не можна, сидіть нерухомо, витягнувши з води весла. Якщо гроза розпочалася, коли ви сидите в автомобілі то не залишайте його, а закрийте вікна й опустіть антену радіоприймача.

Фото: infox

Схожі новини