Тепло Новояворівська та Нового Роздолу: що нового | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Тепло Новояворівська та Нового Роздолу: що нового
05 Листопада, 16:17

Тепло Новояворівська та Нового Роздолу: що нового

Є надія, що найближчим часом у цих містах таки стартує опалювальний сезон

На Новояворівську та Новороздільську ТЕЦ поступово повертаються працівники. У Новому Роздолі станом на сьогодні вийшли на роботу 70 працівників.

Учора ТЕЦ обстежили. На жаль, стан будівель у набагато гіршому стані, ніж на це сподівались, повідомляють у спільноті “Тепло в Новояворівську та Новому Роздолі”.

 

Тим часом у Новояворівську за вчорашній день провели низку заходів, які необхідні для того, щоб запустити опалення.

Поміняно пальці на димотязі №1 ПК1, залито масло на редукторі димотяга №1 ПК1, проведено огляд робочих колес дуттєвого вентилятора ПК1 та димотяга №1 ПК, зроблено прокрутку вілів димотяга №1 ПК1 та дуттєвого вентилятора ПК1, переведено підживлення тепломережі з насоса №3 на насос №1, повністю заповнено тепломагістралі обох мікрорайонів до теплових пунктів.

Станом на неділю 18:30 тиск подачі/звороти 2.9/2.7 кгс, підживлення 3 т/г.

Скоро в новояворівських будинках потеплішає! – інформують мешканців міста.

Нагадаємо, на ТЕЦ у Новому Роздолі та Новояворівську наприкінці минулого тижня почали повертатись працівники. Без них розпочати опалювальний сезон було неможливо. Компанія-управитель не мала необхідної кількості людей такої спеціалізації.

Йшлось про те, що самі люди не проти виходити на роботу. Бойкот організували колишні власники ТЕЦ.

У серпні активи компаній арештували, підозрюючи там корупційні та інші злочини. Коли ТЕЦ призначили управителів, їх спочатку не впускали на на територію.В обох містах люди виходили на масові віче.

Відео