Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тернопільські «ЄСівці» не підтримали звернення щодо відсічі московській агресії
16 Лютого, 14:17

Тернопільські «ЄСівці» не підтримали звернення щодо відсічі московській агресії

На сесійному засіданні Тернопільскої обласної ради депутати «Європейської солідарності» не підтримали звернення до вищого керівництва держави щодо відсічі московській агресії. У ньому облрада закликала Верховну Раду України, зокрема народних депутатів України від Тернопільщини, не голосувати за ратифікацію «Мінських домовленостей» та за зміни до Конституції України щодо «особливого статусу» Донбасу, пише видання «Тернополяни».

– Жодні поступки ворогу є неприйнятними! Питання суверенітету, адміністративно-територіального устрою, змін до Конституції України чи втручання у внутрішні справи української держави, не може бути предметом міжнародних переговорів… Остаточною гарантією для незалежності, безпеки і добробуту України є вступ до ЄС і НАТО. А для цього необхідно покласти край російському шантажу, показати, що агресор заплатить надзвичайну ціну за спробу ескалації конфлікту, – йшлось у зверненні.

Нагадаємо, напередодні осередки «ЄС» отримали наказ не голосувати за звернення щодо територіальної оборони, яке ініціюють інші партії.

  • 0
  • 64
Схожі новини