Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тільки закінчив навчання: на Золочівщині у пожежі загинуло двоє людей, один з них зовсім молодий хлопець
11 Вересня, 13:01
logo-black

Тільки закінчив навчання: на Золочівщині у пожежі загинуло двоє людей, один з них зовсім молодий хлопець

Сьогодні, знанку, 11 вересня, у селі Поляни, недалеко від Золочева, виникла пожежа у приватному будинку. Вже ліквідувавши її, рятувальники виявили у хаті двоє людей, вони не подавали ознак життя.

«Повідомлення про пожежу ми отримали о 06:14. Сусіди побачили дим з будівлі і одразу подзвонили рятувальникам. Будинок невеликий 4Х7 кв метрів, вкритий бляхою. Загорілося в одній із кімнат, де спав господар дому. Чоловікові 49 років. В коридорі виявили тіло також іншого чоловіка. На місце була викликана карета швидкої допомоги. Проте медики констатували лише смерть людей», – розповів Роман Кіндрат начальник пожежної частини Золочева.

image-16-3

Будинкові пожежа не завдала великої шкоди. Зі слів очевидців події вогню великого не було. Люди загинули, ймовірно, через їдкий дим.

«Воно тліло собі. Ймовірно господар курив у ліжку, від цього і все сталося. В коридорі на дивані лежав ще один, зовсім молодий хлопець з нашого села, йому ще й 20 нема. Тільки навчання закінчив. Батьки просто шоковані, що син робив у тому домі, як там опинився. Ввечері пішов з дому і більше не повернувся», – розповідають у селі Поляни.

Місцеві також додають, що обидвоє загиблих не мали поганої репутації. Господар дому жив сам.

Зараз тіла загиблих забрали на експертизу. Поліція з’ясовує всі обставини, що спричинили пожежу та загибель людей.

  • 0
  • 2274
Схожі новини