«Його тіло було нашпиговане кулями»: у Самборі загинув собака, над яким познущалися люди | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Його тіло було нашпиговане кулями»: у Самборі загинув собака, над яким познущалися люди
06 Січня, 13:33
logo-black

«Його тіло було нашпиговане кулями»: у Самборі загинув собака, над яким познущалися люди

Сьогодні вночі, 6 січня, у будинку самбірського священника Романа Грицишина не стало собаки, якого тиждень тому знайшли пораненим на вулиці райцентру. Песика намагалися врятувати отець Роман, волонтери та небайдужі самбірчани. Вчора, 5 січня, знайшлися його господарі. Але уже не змогли забрати собаку додому.

«До отця Романа зателефонувала парафіянка храму, в якому він править. Казала, що під відділенням паспортного столу на вулиці Чорновола у Самборі лежить кволий песик. Припустила, що у нього перебиті лапки, бо, можливо, його збила машина. Отець зателефонував до нас, – розповідає LMN Олеся Шпіцер, зоозахисниця-волонтерка  з «Врятованих хвостиків-Старосамбірщина». – У цей вечір у місті не було ветеринара, тому отець Роман вирішив забрати собаку до себе додому. Нагодував його теплою їжею, вколов обезболююче. При першій нагоді песикові зробили рентген. Нас вразили фото: його тіло було нашпиговане пневматичними кулями. Хто це міг зробити і коли, не знаємо. Лікар сказав, що стріляли зблизька. Прикро припустити, що так люди могли розважатися».

У собаки на рентген-знімках лікарі побачили 4 пневматичні кулі. Крім них, у тваринки були тріщини та переломи кісток. Виглядало так, ніби його били арматурою чи палкою. Після операції священник забрав песика до себе. Про нього волонтери поширювали інформацію в соцмережах.

«Повідомлення в Інстаграмі побачила молода дівчина – господиня тваринки. Вона сказала, що собака пішов здому ще 30 грудня. По нього одразу приїхали, але вирішити ввечері не забирати, аби зайвий раз його не підіймати з місця. Планувати приїхати по нього сьогодні, але він, на жаль, не вижив, – додає Олеся Шпіцер. – Поки господарів не було, небайдужі люди скидали матеріальну допомогу на лікування цього собачки. Ми їм щиро вдячні. Усі кошти, що залишилися, триматимемо на інших тваринок, які у майбутньому опинятимуться у важких ситуаціях».

Волонтери вирішили не писати заяву у поліцію. Кажуть, як показує попередній досвід, такі правоохоронці не беруться розслідувати такі справи.

Фото: Фейсбук

 

 

Відео