Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тіло жінки із дрогобицького моргу таки поховають
25 Жовтня, 19:55
logo-black

Тіло жінки із дрогобицького моргу таки поховають

Антоніна Скляренко

Сьогодні із дрогобицького моргу бориславські комунальники забрали тіло 70-річної жінки. Нагадаємо, воно там пролежало три місці. Досі місцева влада відмовлялася його хоронити, а родичі покійної не зголошувались.

«Тіло буде похоронено на міському кладовищі. Можливо, з часом родичі чи близькі зголосяться, зможуть перепоховати близьку їм людину. Наше комунальне підприємство часто займається організацією поховань одиноких чи покинутих людей», – сказали у Бориславському КП «Еко-місто».

Гроші на поховання жінки виділять з місцевого бюджету. За християнським обрядом, священик проведе заупокійну службу.

Як повідомляла LMN раніше, тіло жінки виявили на дні озера в селі Модричі ще на початку серпня. Село недалеко райцентру Дрогобич, між Трускавцем та Бориславом. Щоб з’ясувати, через що загинула жінка, тіло направили у дрогобицький морг на експертизу. Там не виявили жодних ознак насилля. Можливо, покійна вчинила самогубство або загинула з необачності. Поліція досі розшукує родичів загиблої. Але за цей весь час не зголосився ніхто, кому було б хоч щось відомо про цю жінку. З’ясували лише, що вона львів’янка.

Поки родичів покійної розшукували, поліція просила Трускавецьку, Дрогобицьку та Бориславську міськради, аби хоч якась із них зайнялася проханням. Але досі всі відмовлялися.

 

Схожі новини