Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«То було переливання з пустого в порожнє»: атовці про нараду у Старосамбірській РДА
10 Травня, 16:09
logo-black

«То було переливання з пустого в порожнє»: атовці про нараду у Старосамбірській РДА

Вероніка Гаєвська

Сьогодні у Старосамбірській райдержадміністрації провели розширену нараду щодо лісової господарки. Запросили керівництво поліції, прокуратури, податкової, «Галсільлісу» та «Держлісгоспу», а також активістів місцевої «Спілки учасників АТО».

«Про таку нараду ми просили голову РДА ще у лютому, тільки-но його призначили. Коли на початку квітня приїжджав губернатор Олег Синютка, ми знову підняли питання стосовно хаосу в лісовій господарці Старосамбірщини. Хотіли знати все про незаконні й законні пилорами, скільки офіційно, скільки неофіційно людей працює, як сплачуються податки, про незаконні вирубки лісів, про справедливі рішення щодо конкретних фактів їх виявлення та інше. Нас запевнили, що до місяця дадуть відповідь на всі запитання», – розповідає LMN Руслан Пукшин, в.о голови «Спілки учасників АТО Старосамбірщини».

Та відповідей активісти досі не отримали.

«Синютка уже не при ділах, Грись (голова Старосамбірської РДА – LMN) – на валізах, а ліс і далі ріжуть. Пішли 2 травня в райдержадміністрацію, нагадали про обіцяне. Грись з переляку пообіцяв, що буде така нарада», – продовжує Руслан Пукшин.

Хлопці зі «Спілки учасників АТО» кажуть, що нічого конкретного сьогодні не почули, хоча на нараді звітували усі служби.

«То була формальщина, переливання з пустого в порожнє. Зрозуміли, що нічого не зміниться», – каже Пукшин.

Запевняє , активісти та ветерани АТО і надалі моніторитимуть ситуацію щодо лісових питань, кожен випадок братимуть під свій контроль.

Схожі новини