Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Трагедія у Моршині: жінка не встигла заховатись від блискавки
07 Червня, 17:53
logo-black

Трагедія у Моршині: жінка не встигла заховатись від блискавки

Антоніна Скляренко

Сьогодні під обід у місті Моршин пройшла гроза. Негода лютувала 15 хвилин, але встигла забрати життя 55-річної місцевої мешканки.

«Двоє жінок поралось в полі на околиці Моршина. Коли почався дощ, залишили все і пішли ховатися.  Зовсім поруч, за вісім метрів, був житловий будинок, але жінки подумали, що зможуть перечекати негоду під деревом. Дощ довго не падав. У місті побачили тільки одну блискавку і почули сильний грім. Як виявився, це явище було вбивче для нашої мешканки», – розповідає Петро Бурій із відділу питань надзвичайних ситуацій Моршинської міськради.

55-річна жінка від ураження померла на місці, інша 59-річна отримала ушкодження. Люди, які мешкали поруч у будинку, побачили все, що сталося, викликали «швидку». Постраждалу госпіталізували до Стрийської районної лікарні. Зараз її стан стабільний.

Це перший випадок у Моршині, коли від грози померла людина. Місцеві кажуть, від сьогоднішньої негоди ніхто не очікував такого лиха, у місті не дуже й хмарилось. А за 5 км дощу й зовсім не було.

ФОТО: Ілюстрація

Схожі новини