Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тренди 2021
29 Червня, 08:45

Тренди 2021

Минулого року відбувся зсув у тому, як більшість людей по всьому світу проживають своє життя. У 2021 році продовжується і така закономірність нової норми, яка, в свою чергу, створила власні помітні тенденції стилю життя. Найпопулярніші тенденції стилю життя 2021 року відображають підвищену обізнаність громадськості щодо пріоритетності здоров’я та співчуття. У наведеному нижче списку пропонуємо п’ять найпопулярніших тенденцій стилю життя, які визначають 2021 рік.

Відновлюваність

znimok-ekrana-2021-06-29-192759

Протягом останніх кількох років спостерігається підвищення рівня обізнаності про навколишнє середовище та потреби у відновлюваних ресурсах – тенденція, яка продовжує набирати обертів і у 2021-му. Тенденція відновлюваності впливає на стиль життя людей різними способами. Наприклад, багато американців почали їсти більше рослинної їжі в 2020 році. Крім того, чимало людей вирішили принаймні спробувати час від часу відходити від тваринних продуктів. На додаток до збільшення кількості споживаних рослинних продуктів харчування, дослідження також виявили, що люди активно намагаються зменшити кількість червоного м’яса, яке вони їдять. Цей вибір їжі зумовлений поєднанням екологічних та медичних аспектів.

Відновлюваність впливає не тільки на спосіб харчування людей, а й на те, як вони роблять покупки. Тенденція до відновлюваності проявляється і у намаганні обмежуватися практичними покупками. Люди часто відмовляються від швидкоплинної моди і обирають більш перевірені або довготривалі інвестиції в одяг. Коли справа доходить до придбання продуктів або предметів домашнього вжитку, споживачі в 2021 році визначають пріоритети для товарів, що вирощуються виробляються локально.

Природні засоби лікування

Природні засоби лікування аж ніяк не є новим винаходом, зрештою, вони застосовувались ще до початку сучасної медицини. Однак справедливо сказати, що вони є однією з найбільш помітних тенденцій 2021 року. Збільшилась обізнаність споживачів про переваги природних засобів лікування загальних та незначних недуг.

Самоосвіта

Минулого року людям довелося провести чималу частину часу вдома. Це, в свою чергу, змусило багатьох трішки загальмувати свій ритм життя та змінити деякі звички. В результаті, однією з найбільших тенденцій стала самоосвіта.

У 2021 році зросла кількість людей, які займаються самоосвітою, особливо за допомогою онлайн-курсів та уроків. У 2020 році значно збільшилась кількість Інтернет-ресурсів, доступних для споживачів. Уроки про те, як готувати конкретні страви, кодувати ігри чи програми, грати в різні види покеру та практично будь-що інше, доступні в Інтернеті. Таке різноманіття говорить про те, що в 2021 році очікується і подальше зростання кількості людей, які займаються тим чи іншим видом самоосвіти.

Мінімалізм

znimok-ekrana-2021-06-29-192418

Можливо, частково вмотивований трендом відновлюваності, мінімалізм є ще однією популярною тенденцією стилю життя в 2021 році. Коли все більше людей проводять час вдома, зростає усвідомлення зайвих предметів у домі. Протягом 2021 року багато споживачів почали обговорювати необхідність робити покупки уважно. Це передбачає зосередження уваги на мотивації покупки, а не просто на бажанні того чи іншого предмета. Все більше покупців ставлять обмеження на суми, які планують витратити, зосереджуючись на продуктах і товарах, які необхідні, або які є довготривалими інвестиціями.

Підтримка малого бізнесу

znimok-ekrana-2021-06-29-192142

Ще однією помітною тенденцією 2021 року стала підтримка малого бізнесу. Споживачі все частіше прикладають зусилля та активно шукають невеликі місцеві бізнеси, щоб задовольнити свої потреби у послугах та товарах. Ця тенденція також частково вмотивована відновлюваністю та турботою про навколишнє середовище, оскільки покупки, здійснені локально мають менший вплив на навколишнє середовище порівняно з товарами, придбаними у великих глобальних роздрібних торговців.

Тренд надавати пріоритет невеликим незалежним брендам особливо популярний серед молодих поколінь, зокрема, Покоління Z та Мілленіалів. Покупки у менших підприємств та незалежних брендів стали можливими завдяки соціальним медіа та платформам електронної комерції, таким як Etsy. Це означає, що людям набагато простіше знайти і зв’язатися з незалежними продавцями. Ця тенденція буде лише зростати як у 2021, так і в наступні роки.

Так, думки та плани на майбутнє часто можуть здаватися виснажливими та навіть лякати, особливо в умовах сьогодення. Проте, варто пам’ятати, що ви вже успішно пройшли один із найбурхливіших років у сучасній історії людства. З таким досвідом, новими силами та переосмисленими пріоритетами, 2021 рік може стати роком стійкого відновлення та інновацій.

Кожен рік – це початок нових трендів стилю життя і закінчення старих. Деякі з них приживуться і будуть своєрідним орієнтиром до самого кінця року, а деякі забудуться вже за кілька місяців. Старі тренди і тенденції, про які, здавалося, вже всі забули, також мають шанс повернутися і перевернути світ з ніг на голову. Головне, завжди слідувати внутрішньому поклику та дбати про себе та своє оточення.

Схожі новини