Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Троє львів’ян змагатимуться за посаду Президента
28 Січня, 14:30

Троє львів’ян змагатимуться за посаду Президента

Сьогодні український музикант, лідер гурту «Океан Ельзи», вихідець зі Львова Святослав Вакарчук повідомив, що не братиме участі в президентських виборах. На своїй офіційні сторінці у соцмережі опублікував офіційне відеозвернення.

«Дозвольте подякувати усім, хто мені довіряє – для мене це справді велика честь. І я обіцяю – таку довіру обов’язково виправдаю. Я неодноразово заявляв, влада як така, президентський пост як такий – мені не цікаві. Мене цікавлять справжні зміни в країні. І щоб розставити всі крапки над «і», зняти всі питання, офіційно заявляю: я, Святослав Вакарчук, не братиму участь в президентських виборах 2019 року», – зазначив Вакарчук.

Музикант відмітив, що відчуває розчарування і зневіру серед людей. Тому разом із своєю командою працюватиме над тим, щоб проєвропейські сили перемогли. Хоче привести до влади якомога більше молодих професіоналів.

«В джинсах я зможу зробити більше для країни, ніж вдягнувши краватку», – додав артист.

За пост президента України змагатимуться троє львів’ян. Це Андрій Садовий, чинний мер Львова, представляє об’єднання «Самопоміч», Дмитро Добродомов – медійник та народний депутат, із громадського руху «Народний контроль» та свободівець Руслан Кошулинський, якого висунули об’єднані націоналістичні сили.

 

Схожі новини