Троє людей підхопили кишкову інфекцію у львівському фаст-фуді | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Троє людей підхопили кишкову інфекцію у львівському фаст-фуді
15 Жовтня, 13:48

Троє людей підхопили кишкову інфекцію у львівському фаст-фуді

У понеділок ввечері, 13 жовтня, до Львівської обласної інфекційної лікарні госпіталізували троє дорослих людей, у яких діагностували гостру кишкову інфекцію. Як стало відомо, вони були відвідувачами закладу громадського харчування “Фабрика їжі”, який знаходиться на вул.Шпитальній,1, передає zaxid.net.

Про це повідомила заступниця начальника управління Держнагляду за дотриманням санітарного законодавства Олена Улашина.

«З їх слів, вони споживали курячі відбивні і яйця. До лікарні поступили зі скаргами на підвищення температури, біль у животі, нудоту, пронос. Працівники міського управління вже розпочали перевірку на цьому об’єкті», – каже Олена Улашина.

За словами заступника директора Львівського обласного лабораторного центру МОЗ України Олега Когута, їхні працівники також виїхали у цей заклад з перевіркою.

«Що стало причиною отруєння, наразі невідомо. Наші працівники лише відбирають проби продуктів, води, роблять різні змиви тощо для проведення досліджень. Наразі невідомо, чи люди, яких госпіталізували до лікарні, харчувалися лише у цьому закладі чи, може, перед цим були ще десь. Зараз усе це уточнюється», – каже Олег Когут.

У цьому році на Львівщині зафіксовано вже 19 спалахів гострих кишкових інфекцій. Переважна більшість з них – у кафе і ресторанах під час святкувань весіль, день народження, хрестин. Найчастіше причиною отруєння, як засвідчили результати досліджень експертиза, була сальмонела.

 

Фото: Wikimapia

  • 0
  • 597
Відео