«Це буде не просто машина, а міні капличка на колесах»: капелану з Самбірщини збирають на автівку – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Це буде не просто машина, а міні капличка на колесах»: капелану з Самбірщини збирають на автівку
12 Липня, 18:46
logo-black

«Це буде не просто машина, а міні капличка на колесах»: капелану з Самбірщини збирають на автівку

Уже понад два місяці отець Іван Гальо з Самбірщини офіційно служить в лавах Збройних сил України як капелан 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Наказ про призначення священнослужителя у квітні підписав міністр оборони України Олексій Резніков. Зараз отець разом з воїнами, які бережуть нашу незалежність на Бахмутському напрямку.

Щоб допомогти капелану бути більш мобільним, його добрі знайомі Володимир Вишиваний та Микола Гомонко оголосили збір на купівлю автомобіля.  Половина суми вже є – її пожертвували парафіяни сіл, в яких отець Іван служив понад 22 роки – Велика Сушиця, Лібухова та Терло, що поблизу Хирова.

«Ми познайомились з отцем Іваном під час Революції Гідності, на Майдані. Жили в одній палатці. Ще на етапі, коли це були більше студентські протести, забезпечували охорону Руслани. Отець був там і після 19 січня, коли почались найактивніші дії… Якщо говорити такою патетичною мовою, отець Іван Гальо – то наша совість. То є добра, освічена, хороша людина, яка стала капеланом ще під час тієї неоголошеної війни 2014-2020 років і досі виконує цю місію, тепер вже офіційно. Зараз він на Бахмутському напрямку – там, де дуже непросто. І де дуже треба така людина, яка може допомогти воїнам зберегти свої душі і серця. Ми знаємо, що ця машина є потрібною. І це буде не просто автомобіль, він виконуватиме функції такої собі міні каплички на колесах, яка вміщатиме багато необхідного і дозволятиме отцю бути мобільним – добиратись швидко туди, де його допомоги найбільше потребуватимуть», – розповідає LMN Володимир Вишиваний. 

Нагадаємо,  вперше отець Іван Гальо відвідав військових як волонтер-капелан на початку лютого 2015 року, незадовго після боїв під Дебальцево.

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОНАТІВ НА АВТО: 

4149 4378 6945 6705

 

Відео