Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Це була мамина права рука»: у селі на Бродівщині розповіли про хлопчика, який загинув від блискавки
14 Червня, 18:34
logo-black

«Це була мамина права рука»: у селі на Бродівщині розповіли про хлопчика, який загинув від блискавки

Антоніна Скляренко

16-річний Микола Нестерович, який вчора увечері загинув від блискавки у селі Підгірці на Бродівщині, був одним із п’яти дітей в багатодітній сім’ї. Відколи не стало батька, був опорою та помічником у домі.

«Це була золота дитина. Цього року закінчив у нас 9 клас. Культурний, добре вихований і абсолютно безвідмовний та неконфліктний. У школі брав участь у всіх спортивних заходах. Досить непогано вчився, це при тому, що дуже скоро залишився без батька і вдома майже всю чоловічу роботу йому приходилось виконувати самостійно. Сім’я малозабезпечена і багатодітна, то Микола брався за всяку роботу – і вдома, і сусідам помагав. Він і дрова вмів колоти, господарство пильнувати, і на городі, і коло хати. Мати у цій сім’ї хворіє, то хлопчик був, фактично, її правою рукою», – розповідає директор школи місцевого НВК Тетяна Тишко.

Вчора по обіді Микола разом із 9-річною сестричко пас на місцевому пасовищі корови.

«До обіду чергу пас дідусь із братиком, а по обіді – Микола з молодшою сестрою погнали. Почало тільки хмаритись. Ще не було дощу. Як раптом блиснуло і такий сильний грім. Цей удар і був фатальним для дитини. Сестричку не зачепило, вона була якось трохи в стороні. Але бідолашна все бачила, як вразило брата», – додають у селі.

Хлопчик від удару помер на місці. Зі слів місцевих, негоди, як такої, у селі і не було. Блискавка, яка вбила дитину, була чи не єдиною. Далі трохи покрапів дощ і гроза оминула село.

 

Схожі новини