Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Оголосили безстрокову акцію непокори”: мешканці Сокільник пікетують ЛОДА
26 Листопада, 14:43
logo-black

“Оголосили безстрокову акцію непокори”: мешканці Сокільник пікетують ЛОДА

Тетяна Пасічник

Сьогодні близько 10.00 під стінами ЛОДА зібрались мешканці Сокільник, Басівки та Годовиці, що у Пустомитівському районі. Влаштували пікет, вимагають, аби їм дозволили об’єднатися та створити Сокільницьку ОТГ.

Активіст Віталій Горбатенко розповів LMN, що люди вимагають, аби до них вийшов голова ЛОДА Маркіян Мальський.

“Мешканці вже довгий час намагаються створити ОТГ, однак влада весь час знаходить у документах якісь формальні помилки – нібито коми чи крапки немає. Насправді проблема в іншому. Людей хочуть примусово приєднати до Львова. Їм вигідно, адже Сокільницька рада – дуже багата, там є безліч підприємств. Зокрема, «Ашан», який сплачує податки у сам сокільницький бюджет”, – каже Горбатенко.

До громади вийшов перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський. Сказав, що на створення Сокільницької ОТГ нададуть позитивні висновки. Однак люди поки не вірять.

«Люди оголосили безстрокову акцію непокори. Не підуть, поки не виконають їхніх вимог. Цей пікет можна назвати «децентралізаційним Майданом». Є інформація, що до протесту доєднаються ще мешканці інших сіл, у яких така ж проблема. Їм також не дозволяють створили власну ОТГ», – додає.

sokilnyky-mityng6
sokilnyky-mityng4

Мешканці сіл біля держадміністрації розбили намет. Принесли шини та бочки.

Нагадаємо, мешканці сіл Оброшине, Конопниця та Ставчани також пікетували ЛОДА. Люди виступали проти їх приєднання у Пустомитівську ОТГ, яку ще поки не створили.

Фото: Львівський портал, Цинічний Львів

Схожі новини