«Це помста невдахи Гамара і підсудного Кваса», – Іван Денькович про сміттєву кризу в Самборі (ВІДЕО) | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Це помста невдахи Гамара і підсудного Кваса», – Іван Денькович про сміттєву кризу в Самборі (ВІДЕО)
22 Червня, 13:57

«Це помста невдахи Гамара і підсудного Кваса», – Іван Денькович про сміттєву кризу в Самборі (ВІДЕО)

Директор ТзОВ «РИНОК-СЕРВІС» та депутат Самбірської міської ради Іван Денькович заявив про політичний тиск і шантаж щодо нього з боку міського голови Юрія Гамара та підсудного т.в.о керівника КП «Об’єднане» Євгена Кваса. Ознакою цього він називає сміттєву кризу в місті, де КП «Об’єднане» не вивозиться сміття з майданчика поблизу ринку. Також він звернувся до правоохоронців з проханням втрутитися в ситуацію.

Нагадаємо, у Самборі на вулицях Валова і Торгова вже понад тиждень триває сміттєва блокада. Як LMN повідомляла раніше, місцеве КП «Об’єднане» не вивозить тверді побутові відходи, а ситуація з кожним днем загострюється через спеку.

«Це передусім помста невдахи мера і підсудного т.в.о СКП «Об’єднане» Євгена Кваса, депутата міської ради від «Слуги народу» через те, що ми перебуваємо в опозиції до їхньої діяльності на шкоду місту… Ми будемо відстоювати власну принципову позицію в інтересах самбірчан. Вважаю, що прагнення підсудного Кваса підвищити оплату ринку за вивіз сміття не без відома мера є ніщо інше як зведення порахунків і незаконне вимагання коштів. Нагромадження сміття на майданчику вулиць Торгова-Валова це шантаж мене як керівника ринку і депутата з цією ж метою», – заявив Іван Денькович.

Він наголосив, що ТзОВ «РИНОК-СЕРВІС» має діючу угоду з СКП «Об’єднане» на вивіз сміття до жовтня 2024 року.

«Викликає занепокоєння те, що Квас спровадив до Самбора на роботу в СКП «Об’єднане» низку працівників із його рідного Давидова, у яких є кримінальне минуле. Тепер вони проживають у Самборі і невідомо, що у них на думці та яку саме волю свого керівника вони можуть виконати. Я готовий у будь-який законний спосіб захистити свою сім’ю, родину і підприємців ринку від можливих небезпек», – заявив Іван Денькович.

Він звернувся у правоохоронні органи з проханням втрутитися у «загрозливу ситуацію, яка може в будь-який момент вийти з-під контролю».

«Політична розправа, шантаж, вимагання грошей з мовчазної згоди і зацікавленого мера невдахи Гамара у місті не пройдуть. Гуртом захистимо Самбір! Геть сміття з міста!», – резюмував Іван Денькович.

 

Відео