Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Цей суд, як знущання над громадою Львова”: відбулося засідання у справі “Козловський проти УГП”
06 Серпня, 17:48
logo-black

“Цей суд, як знущання над громадою Львова”: відбулося засідання у справі “Козловський проти УГП”

Ірина Петришин

Сьогодні, 6 серпня, у Франківському районному суді відбулося засідання, де розглядали позов бізнесмена Григорія Козловського проти Української Галицької партії. 

Перед засіданням під стінами суду приходить акція на підтримку УГП. Львів’яни підходять до партійців та висловлюють їм свою підтримку.

Нагадаємо, УГП вже декілька місяців бореться проти несправедливості з боку депутата, який незаконно заволодів будівлями в центрі міста, земельними ділянками під забудову, а також ринками.

“Ми не сподіваємося на справедливий розгляд суду щодо цієї справи. Адже, попри грубі порушення у розгляді справи, УГП подавала ряд відводів судді. Вважаємо, що суддя має упереджений підхід до процесу, бо жодний відвід не був задоволений. Насправді, вже кілька місяців ми з командою відстоюємо право називати речі своїми іменами. Ця справа – політичний тиск на УГП, але нас багато і кожного судового засідання наша кількість тільки збільшується. І ми стоятимемо до кінця”,- говорить LMN голова політради Ірина Моряк.

На акції розповідають про величезні кошти, які не потрапили до казни міста. Згадали про те, як можна було витратити ці кошти. 

“Ми тут, аби відстояти інтереси громади! Очікуємо, що судова система буде на користь Львова, а не на користь одіозних депутатів та олігархів, які роками крадуть у місті комунальне майно. УГП – за справедливість, за чесне та прозоре рішення судової системи та суддів без заангажованого впливу. Ми стоятимемо тут, доки ця справа не вирішиться на нашу користь та на користь громади. УГП – це єдина партія, яка публічно та чесно говорить про те, що на сьогоднішній день відбувається у Львові: а це мільйонні, мільярдні викрадення коштів, які не доходять до бюджету міста. Їх можна та потрібно направити у розвиток освітньої та транспортної інфраструктур, а також на будівництво освітніх закладів, паркінгів, закупівлю громадського транспорту”,- пояснює економістка УГП Андріана Шехлович.

Також на акції продемонстували плакати, на яких вказали усе, що нечесно отримав бізнесмен. Нагадаємо, декілька днів тому виставку на цю тему показували під стінами ЛМР.

“Ми розуміємо, що найімовірніше цей суд винесе несправедливе та необґрунтоване  рішення, тому подаватимемо апеляції. Ми добиватимемося правди у вищих інстанціях, бо бачимо, як активно нас підтримують люди”,- додає Ірина Моряк.

116339900_941911002979404_7086539220472581238_n
115745083_300720587840846_3238032895834151381_n

“Він розікрав половину міста і ми маємо цьому докази, які є тут сьогодні на стендах. Неодноразово у різних районах Львова показуємо негідну поведінку цього чоловіка. Він має нахабність приховувати таку страшну правду для громади та казати щось проти тих, хто висвітлює громаді ці незаконні оборудки. УГП вважає цей суд як знущання над громадою міста Львова, а не як суд проти УГП. Адже громадськість повинна розуміти хто і яку роль має в цій судовій справі”,- говорить лідерка міського громадського осередку УГП Ірина Бек.

Засідання було закритим. На ньому дозволили бути присутніми юристам обох сторін та голові УГП Ірині Моряк.Журналісти та інші партійці очікували на результат слухання під стінами суду. Юрист УГП Володимир Рибалко повідомив, що суд оголосив перерву до 2 вересня. 

 

“Це не єдине клопотання. Також є заяви наших членів команди, які хочуть брати участь у засіданні як треті особи, без заявлених свої самостійних вимог. Зокрема, йдеться про напад на наш офіс взимку. Наша команда та її представники безпосередньо бачили цей напад й бажають долучитися до судового процесу. Сьогоднішнє засідання перенесене, бо суд не зміг забезпечити онлайн-трансляцію. Але дуже дивно, чому тільки сьогодні суд побачив та розглянув клопотання про трансляцію, яке ми подавали ще в березні, – зазначає Ірина Моряк. – Транслювання телеканалом NTA є упередженим, вони завжди висвітлюють інформацію, захищаючи свого власника пана Козловського. Цей підхід є несправедливим та вирваним з контексту, він також навіює певну позицію. Ми хочемо, щоб цей процес був гласним та відкритим для всіх”.

 Ірина Моряк додає, що УГП – єдина партія у Львові, яка порушує такі питання.

“Ми єдині, хто говорить про те, який кримінал є у Львові, як колишні регіонали керують містом, пан Григорій Козловський був членом цієї партії, а зараз прикривається “Європейською солідарністю”. Ми хочемо, щоб львів’яни це знали та не боялися відстоювати правду та інтереси міста”,- підсумовує Ірина Моряк.

Фото: LMN

Схожі новини