Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Цього місяця тепла не буде»: активісти з Нового Роздолу
10 Жовтня, 17:03
logo-black

«Цього місяця тепла не буде»: активісти з Нового Роздолу

Антоніна Скляренко

Сьогодні активісти із Нового Роздолу, які у неділю вимагали на віче не залишати їхнє місто без тепла, зустрілися із очільником області Маркіяном Мальським.

«Обговорювали питання опалювального сезону в Новому Роздолі та Новояворівську. Маркіян Мальський вкотре запевнив, що особисто контролює це питання, що про ситуацію в цих містах поінформовані прем’єр міністр України та профільний міністр Альона Бабак. Сказав, що має кілька шляхів вирішення і проблема з теплопостачанням в наших містах буде знята», – розповідає LMN депутат Новороздільської міської ради Анатолій Шалаєв.

Нагадаємо, через те, що новий управитель ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» та ТзОВ НВП «Енергія Новояворівськ» не спромігся якісно забезпечити роботу необхідних структур, над двома містами нависла проблема – мешканці можуть на зиму залишитися без тепла у своїх оселях.

Зі слів активістів, керівник області поки не назвав строків, коли буде вирішене питання з теплом.

«Строків не обговорювали, основне питання зараз – це яким чином заплатити зарплату трудовому колективу, яку не виплачували з квітня. Думаю, точно опалювальний сезон в жовтні у нас не почнеться, тому що треба, як мінімум, три тижні, аби провести підготовчі роботи. Але є надія, люди чекають», – додає Шалаєв.

Схожі новини