Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Цього року школи отримають нові підручники до 1 вересня
09 Липня, 19:59

Цього року школи отримають нові підручники до 1 вересня

Сьогодні, 9 липня, міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час Координаційної ради з питань впровадження реформи в сфері освіти запевнила, що цього року усі школи отримають нові підручники до 1 вересня.

Підручники будуть доставлені на обласні бази до 15 серпня. Місцеві органи управління освітою зобов’язанні виконати доставку підручників до закладів освіти протягом 15 календарних днів після отримання, тому за планом усі підручники 1 вересня вже мають бути у школах.

«Щодо друку підручників ви знаєте, що торік були проблеми. Ми винесли уроки. Ми дуже інтенсивно працювали над створенням підручників, і я можу сказати, що на 5 липня другий клас надрукували майже на 70%  і найближчим часом їх додрукуємо. До 2 серпня ці підручники повністю будуть доставлені до обласних державних адміністрацій. 5-ті класи надруковані вже повністю. 6-й клас – 25% плану доставки. Угоди для 11-го класу укладені до 11 липня, тому доставка буде до 15 серпня. Таким чином до початку навчального року всі підручники мають бути доставлені на місця», – каже Лілія Гриневич.

У міністерстві зазначають, що цьогоріч передбачено друк усієї лінійки підручників для 2-х та 11-х класів, а також друк окремих предметів для 5-х та 6-х класів. Загалом 2019 року друкуватиметься 12 млн 320 тис. 802 примірники підручників для звичайних загальноосвітніх шкіл.

Фото: kherson.net

Схожі новини