Цьогоріч на домашнє насильство поскаржилось вдвічі більше українців | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Цьогоріч на домашнє насильство поскаржилось вдвічі більше українців
29 Липня, 20:04

Цьогоріч на домашнє насильство поскаржилось вдвічі більше українців

Цього року на домашнє насильство поскаржилось уже 17 тис. українців. Це вдвічі більше ніж торік.

Про це повідомив у Facebook Координаційний центр з надання правової допомоги.

У центрі кажуть, це пов’язано з дією нового закону щодо протидії домашньому насильству. Також з появою нової для України посади сімейних радників.

«Сімейні радники – це волонтери, які мають авторитет в соціальних групах, і які можуть оперативно консультувати людей, які потерпають від насильства. Шляхи вирішення проблем, виплати аліментів, захисту від домашнього насильства, батьківських прав та інших ситуацій. Сімейні радники поширюють інформацію про систему безоплатної правової допомоги, радять громадянам куди слід звернутися за кваліфікованою допомогою», – роз’яснюють у Координаційному центрі з надання правової допомоги.

 

Ініціатива «Сімейні радники» стартувала в Україні восени минулого року. Вони не є представниками органів влади, не надають юридичні послуги. Радники – це люди, які в минулому стикалися з проблемами домашнього насильства особисто.

Вони – комунікатори між людьми, які мають правові проблеми у родині, та установами, що покликані надавати допомогу. Працюють на волонтерських засадах.

Фото: ілюстративне.

Відео