Цьогоріч нічних Великодніх Богослужінь у Львові не буде | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Цьогоріч нічних Великодніх Богослужінь у Львові не буде
11 Квітня, 11:35

Цьогоріч нічних Великодніх Богослужінь у Львові не буде

Цієї неділі, 16 квітня, нічних богослужінь на Великдень у львівських храмах не буде. Як повідомили у Львівській міській раді, про це спільно домовилися керівники християнських конфесій міста.

Причина відміни нічних Великодніх Богослужінь – повномасштабна війна та комендантська година, що триває у Львові з 00.00 до 05.00 год.

«Не хочу, аби хтось порушував комендантську годину. У нашому соборі ми робимо все, аби до комендантської години все встигнути і щоб люди повернулися додому. Дотримуватися комендантської години треба обов’язково», – повідомив Архиєпископ і Митрополит Львівський УГКЦ Ігор Возьняк.

За словами Євгена Бойка, директора департаменту «Адміністрація міського голови» Львівської міської ради, цьогоріч, як і минулого року, міські посадовці поспілкувалися з владиками Львова усіх конфесій, які святкуватимуть найближчої неділі світле Христове Воскресіння.

«Є спільна позиція Митрополита Димитрія, Митрополита Макарія та Митрополита Ігоря про те, що нічних Богослужінь на Великдень не буде. Є прийняте спільне рішення про те, що всі Богослужіння відбудуться до початку комендантської години, а ранкові Богослужіння вже розпочнуться після комендантської години. Дякуємо церквам за такі рішення», – зазначив він.

Відео