Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Турківщину поділять на дві ОТГ
26 Жовтня, 17:51

Турківщину поділять на дві ОТГ

На обговоренні нового проєкту Перспективного плану створення об’єднаних територіальних громад в Турківському районі вирішили, що район поділять на дві громади. У Турківській та Боринській ОТГ буде по 26 депутатів, зазначає «Бойківська правда».

«Кривка від імені депутата райради Михайла Повханича каже, що вже хоче приєднатися до Козьової Сколівського району. Боберка – до Борині. Нижня Яблунька бажає приєднатися до Турки, а не до Борині. Якщо Нижня Яблунька приєднується до Турки, то Шандровець, Боберка автоматично теж змушені будуть йти до Турки. Ластівка та Головська сільська рада остаточно пішли до Східниці. Мохнате, Матків та Красне остаточно пішли до Козівської ОТГ Сколівського району», – роздумує автор статті у «Бойківській правді».

На обговоренні називали різні варіанти поділу: на 4, на 2 і навіть говорили, аби зробити 1 ОТГ. Турківчани просили Днітрик -Дубовий повернути у Турківську громаду, а лісові землі Вовченської, Лімнянської, Ільницької, Хащівської сільських рад віддати у їхнє підпорядкування.

«Турківського району не буде, бо ми будемо відноситися до Самбірського району, – зазначає журналіст «Бойківської правди». – Акциз з палива забирають у Київ. А це означає, що громади залишаться без вагомого доходу. Багатші громади, що мають великі підприємства, стануть богатими, а бідні далі залишаться бідними».

Нагадаємо, що у понеділок, 28 жовтня, депутати Старосамбірської районної ради збираються під кабінетом голови ЛОДА. Хочуть, аби Маркіян Мальський прислухався до них. Мешканці району вважають, що Старосамбірщину мають поділити на 6 ОТГ.

Фото: “Бойківська правда”

Схожі новини