Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“Тим, що залишаться, піднімемо зарплати”: В Україні митники проходитимуть атестацію
10 Лютого, 09:15

“Тим, що залишаться, піднімемо зарплати”: В Україні митники проходитимуть атестацію

Кожен працівник української митниці вже скоро пройде повну атестацію. Процес розпочнеться вже з наступного місяця. За словами голови Державної митної служби Максима Нефьодова, “розбиратися” будуть з кожним працівником. Про це чиновник розповів у інтерв’ю Dt.ua, передає Zaxid.net.

“Процес очищення точно не закінчений. Оцінити з Києва, де – на Закарпатті, у Львові чи Одесі – найкращі чи  найгірші кадри, досить важко. Легко бути реформатором у Києві, але на кордоні існує реальна фізична загроза, там палять шини, погрожують… Якусь кількість людей, з якими все зрозуміло, ми точно не хочемо бачити в ДМС. Решта пройдуть переатестацію”, – каже Нефьодов.

Методологія майбутньої переатестації розробляється з американським посольством і Міжнародною організацією з міграції. Зазначимо, під час атестації використовуватимуть поліграф, тобто детектор брехні.

“На жаль, 11 тисяч святих людей у мене немає. Однак є багато чесних і сумлінних кадрів. Треба знайти найгірших і звільнити. Потім повторити цей процес ще п’ять разів, і залишаться тільки найкращі. Їм потрібно буде підняти зарплату, дати нову форму, забезпечити нормальні умови праці”, – додає голова ДМС.

Раніше в Україні провели атестацію працівників органів прокуратури. Більш як половина прокурорів її не пройшла.

Фото: Кореспондент.нет.

  • 0
  • 3023
Схожі новини