«Тимошенко агітуватиме за Зеленського», – львівський політолог | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
«Тимошенко агітуватиме за Зеленського», – львівський політолог
31 Березня, 21:48
logo-black

«Тимошенко агітуватиме за Зеленського», – львівський політолог

Юлія Швидко

Результати, які одразу після голосування з’явилися від “Національного екзит-полу 2019”, співпадуть з реальними результатами виборів, припускає львівський політолог Анатолій Романюк.

У другому турі за президентське крісло позмагаються діючий президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

«Юлія Тимошенко опиняється на третьому місці з досить великим відривом від Петра Порошенка (Порошенко – 17,8%, Тимошенко – 14,2% – LMN). Тому про фальсифікації не доводиться говорити. Також міжнародні спостерігачі зазначають, що вибори пройшли чесно та прозоро, – говорить LMN Анатолій Романюк. – Та Тимошенко буде важко прийняти цей результат. Вона, будучи лідером на початку передвиборчої кампанії, програла. У неї піде емоційне сприйняття ситуації. Спробує підняти народ. Але, скоріш за все, не отримає великої підтримки”.

У ЗМІ з’являється інформація, що штаби Юлії Тимошенко та Володимира Зеленського домовляються про об’єднання зусиль у другому турі. Лідерка «Батьківщини» просить підписання меморандуму про створення парламентської коаліції.

Анатолій Романюк погоджується з таким варіантом розвитку подій.

«Скоріш за все, Тимошенко агітуватиме за Зеленського. У передвиборних перегонах вона надто багато вклала, аби провести антипорошенківську кампанію. Через свої амбіції продовжить цю справу, – припускає Романюк. – Але не факт, що нинішній виборець Тимошенко проголосує за Зеленського. Тут людина подумає, чий курс на розвиток держави їй підходить».

Фото: Високий Замок

Відео