Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Тиждень бойовики не віддавали тіло Дмитра Каплунова із Великих Мостів
07 Грудня, 13:45
logo-black

Тиждень бойовики не віддавали тіло Дмитра Каплунова із Великих Мостів

Представники окупаційних військ в ОРДО передали українській стороні тіло полковника ЦСО «Альфа» СБУ 38-річного Дмитра Каплунова. Герой загинув 1 грудня разом із побратимом 37- річним Денисом Волочаєвим. Група українських військових, відбиваючи диверсійно-розвідувальну групу противника, підірвалася на невідомому вибуховому пристрої в районі села Староласпа на Донеччині. Від отриманих поранень двоє військових померли.

Побратимам вдалось евакуювати Волочаєва. А от тіло Каплунова залишилося на боці бойовиків. Тільки сьогодні ворожі сили віддали тіло українського полковника для поховання.

«Дякувати Богові! Україні вдалося повернути рідним тіло загиблого співробітника спецпідрозділу Центру спеціальних операцій СБУ Дмитра Каплунова. Він загинув під час виконання бойового завдання в так званій «сірій зоні». Родина, друзі, колеги Дмитра зможуть попрощатися з ним і гідно поховати Героя, який віддав своє життя за Україну», – написала у повідомленні Служба безпеки України.

screenshot24

У Великих Мостах, де жив Дмитро Каплунов, з сумом сприйняли звістку про його смерть. А весь цей тиждень переживали та чекали, аби тіло їхнього земляка таки вдалось поховати на українській стороні та з почестями.

«Дмитро із родини військових, знаю його з дитячих років. Це був справжній і вірний друг. Завжди спокійний, врівноважений і виважений. Він був Героєм, патріотом та професіоналом своєї справи. Стільки позитивних і добрих спогадів…, – розповідає друг загиблого Героя Андрій Яценко. – Насправді важко говорити, бо з друзями досі не можемо повірити, що Дмитра нема. Останнім часом рідко бачилися, але завжди за нього переживали. В день, коли дізналися, що його не стало і весь цей тиждень, поки чекали, щоб передали його тіло, було просто нестерпно. Зараз збираємося з друзями їхати у Київ на прощання з Дмитром».

У Великих Мостах живе дочка Дмитра Каплунова від першого шлюбу. Сам Герой кілька років тому з батьками переїхав жити до Києва. Там одружився вдруге.

Нагадаємо, побратима Каплунова полковника «Альфи» Дениса Волочаєва похоронили 3 грудня. Указом президента у цей день обом «альфівцям» посмертно присвоєно звання Героїв України.

Схожі новини