Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У 4-місячного хлопчика, якому днями зробили складну операцію, буде нова сім’я
13 Серпня, 11:45

У 4-місячного хлопчика, якому днями зробили складну операцію, буде нова сім’я

У 4-місячного Ромчика, у якого від народження була вада стравоходу, та через що від нього відмовилась рідна мати – матиме родину. Маленького хлопчика хочуть всиновити. Нові батьки вже готують всі необхідні документи.

«Всього за добу нам вдалося знайти людей, які хочуть всиновити нашого Ромчика!, – написали на сторінці львівської обласної лікарні ОХМАДИТ. – Мама, тато і ще 2 братика – родина відкриває свої серця для нашого маленького пацієнта! Родина уже веде переговори з службою у справах дітей і готує документи для того, щоб Ромчик міг нарешті переїхати додому. Будемо поруч, бо дуже вже хочемо, щоб нарешті все відбулося».

Нагадаємо, новонародженого малюка ще у пологовому покинула мати. Хлопчик народився з важкою патологією – у нього не було стравоходу. Ромчик не міг сам ковтати, кожне годування ставало катастрофою – їжа потрапляла не у шлунок, а в дихальну систему. Лікування дитини відбувалося в кілька етапів, яке закінчилось успішною надважкою операцією, за яку взялися лікарі із львівського ОХМАДИТу.

Дитині вдалось сформували частину стравоходу, якої бракувало, із власних тканин. Після операцій у дитини залишилися рубці, сталося звуження стравоходу. Щоб цей стан усунути, триває серія хірургічних процедур – бужування стравоходу. Тобто малюк ще залишається під нагдядом лікарів.

«Дитина нормально росте і розвивається, як інші діти, їсть сама і все у неї буде добре. Ромчика чекає буквально ще кілька процедур бужування і він може їхати додому назавжди. Зараз він потребує догляду і всього, того, що інші діти його віку», – пояснив торакальний хірург Олег Ленів.

Поки триває процедура усиновлення інформація про нову родину, яка погодилась, взяти до себе дитя – засекречена. Її зможуть повідомити пізніше, якщо буде на це дозвіл нових батьків хлопчика.

ФОТО: із сторінки ОХМАДИТ

Схожі новини