Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Брюховичах завершили ремонт проблемної вулиці Під Осовою
03 Вересня, 17:11
logo-black

У Брюховичах завершили ремонт проблемної вулиці Під Осовою

Антоніна Скляренко

З понеділка у Брюховичах по вулиці Під Осовою вже дозволили курсувати маршрутним автобусам. Понад півтора місяця тут тривав ремонт. Тепер дорога повністю готова для проїзду.

«Під Осовою – важлива вулиця у селищі. Останнім часом цей район почав активно розвиватись. Необхідно було дати людям можливість безпроблемного доїзду. Тому й був передбачений капітальний ремонт цього відрізку дороги. На нього витратили 11 мільйонів гривень. 7,5 – кошти з держбюджету, які ми отримали за спеціальною програмою, ще 3,5 мільйони – із бюджету Брюховицької селищної ради», – пояснюють в селищі.

osova-3
osova-2

Нагадаємо, ремонт на вулиці Під Осовою розпочали ще 9 липня. Він передбачав прокладання нового асфальтного покриття, облаштування тротуарів та автобусної зупинки, а ще систему водовідведення.

«Зараз ремонтники дозавершують роботи з облаштування систем водовідведення та прокладання тротуару. Тоді цей відрізок дороги, який веде до межі із селом Воля Гуменецька буде зданий повністю», – додають у Брюховицькій селищній раді.

Схожі новини