Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Брюховичах дітей ознайомлюють з діяльністю «Пласту»
28 Лютого, 16:23
logo-black

У Брюховичах дітей ознайомлюють з діяльністю «Пласту»

Перші заняття з ознайомленням діяльністі «Пласту» почали проводити у Народному домі селища Брюхович, що біля Львова. Гурток наразі працює лише для хлопчаків.

«Заняття називаються сходинами. Перші десять сходин – це Курс молодого бійця. Ми знайомимось, подаємо інформацію про головні традиції «Пласту», вивчаємо основи  діяльності та перебування тут. Перші три сходини відвідало стабільно 12 хлопчиків віком 8-9 років.  Найбільше їх зараз цікавить, коли підемо з табором в ліс, як вітаються між собою пластуни, коли їм пов’яжуть «пластівські» хустки. Всі намагаються проявити атмосферу дружби. Зараз ми обговорюємо всі разом, як би можна було назвати майбутній брюховицький курінь», – розповів виховник хлопчиків, 19-річний брюхівчанин Остап Жовківський.

Новий набір хлопчиків відбуватиметься ближче до літа. Актуальну інформацію щодо членства у брюховицькому «Пласті» можна дізнатися безпосередньо в Остапа за тел. +380682562700

Програма занять для дівчаток на разі узгоджується з львівським «Пластом», перші заняття у Брюховичах планують розпочати вже у березні.  Виховник дівчаток – учениця Львівської СЗШ № 41 Анна Горбатко – тел. +380689452236.

Нагадаємо, що першу зустріч з батьками та дітьми за участі селищного голови Брюхович Володимира Доманського та депутатів Брюховицької селищної ради Остап та Анна провели ще у листопаді.

Про вишкіл брюховицьких виховників – читайте тут.

  • 0
  • 72
Схожі новини