Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У червні 2020 року запустять потяг з Праги до Мостиськ
22 Серпня, 14:46

У червні 2020 року запустять потяг з Праги до Мостиськ

У червні 2020 року планують запустити прямий нічний потяг з Чехії в Україну. Він курсуватиме за маршрутом Прага – Мостиська 2. Заупскатиме потяг приватний чеський оператор залізничних і автобусних пасажирських перевезень, компанія RegioJet.

Про це повідомляє «Центр транспортних стратегій» з посиланням на чеські ЗМІ.

Перевізник планує реалізувати комбінований маршрут: з Праги до станції «Мостиська 2» їздитиме нічний потяг, а звідти до Львова пасажири зможуть їхати автобусом.

Потяг курсуватиме раз в день в обох напрямках.  Із Праги він рушатиме о 22.10, прибуватиме на українську прикордонну залізничну станцію о 9.30. На шляху потяг зупинятиметься Пардубіце, Забржегу, Оломоуці, Остраві, а також в Кракові і Ряшеві.

Попередньо відомо, що в ньому буде від 8 до 12 вагонів. Ціна квитка наразі невідома.

«Мета полягає в перевезенні пасажирів між Львівською областю України та ключовими центрами в Чеській Республіці та інших країнах ЄС», – пояснив прес-секретар компанії RegioJet Алеш Ондрюй.

Додамо, раніше про такі пасажирські перевезення заявляв інший чеський оператор – Leo Express. Запустити потяг з Праги до прикордонного міста Мостиська планували у грудні 2019 року.
Про подальші дії цієї компанії наразі невідомо.

Фото: ілюстративне.

Схожі новини