У застосунку та на порталі «Дія» запустили комплексну послугу для ветеранів, військовослужбовців та членів їхніх родин. Про це повідомили у пресслужбі сервісу.
Тепер одна заява дозволяє отримати одразу кілька державних послуг – як для чинних і звільнених військових, так і для родин загиблих Захисників.
До пакета входять оформлення статусу особи з інвалідністю внаслідок війни або статусу члена сім’ї загиблого (померлого) Захисника чи Захисниці, одноразова грошова допомога від Міністерства у справах ветеранів, а також соціальні послуги, зокрема супровід, консультування, психологічна підтримка та догляд.
У «Дії» зазначають, що перелік сервісів надалі планують розширювати.
Щоб скористатися послугою, необхідно авторизуватися в кабінеті громадянина, обрати тип заявника та потрібні послуги, заповнити заяву й підписати її Дія.Підписом або КЕП. Частина даних підтягується автоматично з державних реєстрів.
Опрацювання заяви може тривати до 30 календарних днів і більше – залежно від обраного набору послуг. Результат надходитиме на електронну пошту та в кабінет користувача на порталі «Дія».
Нагадаємо, що у «Дії» нагадують про завершення 30 червня періоду, коли можна використати 1000 грн, отримані у межах «Зимової підтримки».