Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобичі мародери розтягують вцілілі речі постраждалих під завалами
05 Вересня, 13:48
logo-black

У Дрогобичі мародери розтягують вцілілі речі постраждалих під завалами

Комунальне підприємство «Муніципальна варта» тепер долучиться до охорони вивезених уламків зруйнованого будинку та речей в Дрогобичі. Після страшної аварії майно з-під завалів почали розтягувати мародери.

«Територія, куди вивезли уламки зруйнованого будинку, невелика, але сторож, який пильнував все це, сам не справлявся. Кілька днів тому туди підійшло пару нишпорок, які хотіли ритися в тому всьому, щось шукали, витягували речі, які вціліли. Тоді охоронець подзвонив до нас і попросив помочі. Одразу направили кілька своїх людей. Тепер щодня чергують на цій території по двоє чоловіків. Ввечері долучається поліція», – розповідає директор Муніціпальної варти Дрогобича Євген Блонський.

69298058_168112590989438_3003393458120425472_n

Уламки зруйнованого будинку вивезли на територію, що на вулиці Гайдамацькій. Серед потрощеної старої цегли та бетону у тих купах багато речей вжитку, одягу та взуття постраждалих. Думаючи, що серед всього можна знайти ще й щось цінне, мародери розтягують ці уламки. Охорону до цього місця приставили для того, аби пройдисвіти не розтягли те, що може бути дороге пам’яті постраждалих. Вони зможуть перебрати та передивитися свої речі, як тільки оговтаються.

Нагадаємо, 28 серпня, на вулиці Грушевського, 101 трапилась страшна трагедія. Глибокої ночі обвалився цілий під’їзд чотириповерхового будинку. Тоді загинуло 8 людей. Семеро вдалось врятувати.

Схожі новини