Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Дрогобичі собаку в мішку викинули на смітник
21 Листопада, 14:44
logo-black

У Дрогобичі собаку в мішку викинули на смітник

Тетяна Пасічник

Вчора у Дрогобичі невідомий чоловік засунув собаку у звичайний мішок та залишив на одному з місцевих смітників. У той момент жінка, яка мешкає поруч, вийшла викидати сміття. Вона врятувала тварину.

«Це моя сусідка, – розповідає LMN Наталія Чернюк з ГО «Спільна Поміч».- Вона розказала, що побачила здалеку білу машину і сивого чоловіка, який поставив мішок. Спочатку, каже, не надала значення, а потім побачила, що з мішка вискочило безпорадне цуценя. Чоловік у той момент сів у машину і поїхав. Сусідка встигла зробити фото машини».

На фотографії видно номерні знаки машини. Наталія передала їх правоохоронцям, аби ті відшукали невідомого.

«Після перевірки мені сказали, що цей номер взагалі не відповідає машині, тобто такого автомобіля нібито просто не існує, – пояснює Наталія. – Ще звернусь до начальника Дрогобицької поліції Біласа. Якщо скажуть писати заяву – напишу».

У собаки пошкоджена кінцівка. Однак рана давня. Наталія каже, це і могло стати причиною такої жорстокої поведінки господаря, адже собака потребує догляду.

Через травму тварина погано бігає. Зараз Наталія забрала собаку в пункт, де вони стерилізують безпритульних тварин. Каже, іншої можливості прихистку немає.

«Це дівчинка, я називаю її Плюшка. Ми поселили її у приміщення, де перебувають вже стерилізовані тварини, тому загрози її здоров’ю немає, просто довго так тримати Плюшку можливості теж нема. Шукаємо господарів, які готові подарувати їй новий дім і любов», – каже.

Небайдужих, які мають можливість забрати Плюшку додому, просять телефонувати за номером: 097 – 01 – 17 – 826 – Наталія.

Фото: Наталія Чернюк

Схожі новини