У Дрогобичі завалили сміттям скейт-парк, який тільки відкрили восени | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобичі завалили сміттям скейт-парк, який тільки відкрили восени
09 Лютого, 11:19
logo-black

У Дрогобичі завалили сміттям скейт-парк, який тільки відкрили восени

Антоніна Скляренко

У міському парку, що на вулиці Трускавецькій у Дрогобичі, як тільки зійшов сніг, місцеві виявили купи сміття. Пляшки з під пива, пластик та пакети з органічними відходами невідомі викидали навіть на нещодавно збудованому майданчику для катання на скейті.

«Просто серце розривається. В Дрогобичі насправді не так багато місць де можуть діти піти погуляти. Спочатку під Ратушею збиралися, а тут їм організували цілий скейт-парк. Мій малий дуже тішився. Брав велосипед і з друзями там катався. Це ж краще, ніж тинятися по закутках під будинком. Але очевидно не всі це розуміють. Якось прийшов, каже друг його колесо пробив. Бо вся територія тепер завалена в парку сміттям і битим склом. То ж яку совість треба мати, аби сміття викидувати в парку, де потім відпочиваєш?»,  – обурюється місцева Олена Гайчик.

У міському парку є урни для збору сміття, але вони порожні. Натомість відходи розкидані відпочинковою зоною. Не байдужі дрогобиччани ситуацію про катастрофічний стан парку виклали у соцмережі. Найактивніші  вже навіть почали гуртуватися у команду, яка як тільки трохи потепліє, готова піти і придбати місце відпочинку.

«Прибрати не проблема, зійдуться люди і все зроблять за півдня. Але треба аби таке більше не повторювалось, якось навчити чи провчити тих, хто смітить. Для початку можливо зробити цю зону більш освітленою, можливо ще більше смітників поставити, та залучити патрульних. Багато таких, яким ліньки перейтись, легше під ноги кинути  і піти дальше, але якщо один чи другий раз заплатить штраф, надалі буде думати», – каже користувач Фейсбуку Роман.

Нагадаємо, скейт –парк у Дрогобичі відкрили торік у жовтні, коштом небайдужих підприємців. Встановили спеціальні гірки де можна кататися на скейтах та велосипедах. Вистелили спеціальне покриття та встановили поручні.

Відео