У Дрогобичі відкрили сучасне урологічне відділення | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Дрогобичі відкрили сучасне урологічне відділення
11 Квітня, 17:22

У Дрогобичі відкрили сучасне урологічне відділення

У Дрогобицькій міській лікарні №1 після 36-річної перерви відновили роботу сучасне урологічне відділення. Про це повідомили у Дрогобицькій міській раді.

Ця лікарня є кластерною, тобто багатопрофільною, у якій мають надавати медичну допомогу з усіх найпоширеніших захворювань, зокрема, й урологічних. На капітальний ремонт урологічного відділення витратили 6 млн грн, ще на 12 млн грн закупили сучасне обладнання.

“Ремонтні роботи у новоствореному відділенні стартували у вересні 2023 року, а фінішували у січні цього року. Як наслідок – відділення має дев’ять сучасних палат для пацієнтів, із яких чотири – з підвищеним комфортом та окремими санвузлами і душовими кабінами. У кожній палаті встановлять монітор пацієнта, який дозволить контролювати життєво важливі показники недужих. Окрім цього, у відділенні є сучасна оглядова, перев’язувальна, сестринський пост та найголовніше – європейська операційна, яка обладнана необхідною потужною технікою для здійснення низки малоінвазивних та лапароскопічних операційних втручань. Нове відділення відповідає усім європейським нормам та покликане надавати якісні послуги й закривати питання в лікуванні сечовивідних шляхів, сечокам’яних хвороб, захворюванні нирок, дробленні каменів, захворюванні статевих органів тощо”, – йдеться у повідомленні.

Відео