Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У двох районах Львівщини від завтра діятимуть нові карантинні обмеження
21 Вересня, 19:48

У двох районах Львівщини від завтра діятимуть нові карантинні обмеження

Державна комісія ТЕБ та НС встановила обмеження у регіонах з «червоним» рівнем епідемічної небезпеки, зокрема у Перемишлянському та Пустомитівському районах Львівщини.

Як йдеться на сайті Кабміну, у Перемишлянському та Пустомитівському районах Львівської області обмежать посадку пасажирів у транспорт приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення, відвідування закладів культури, кінотеатрів, ресторанів, кафе, торговельно-розважальних центрів, спортивних залів, фітнес-центрів, закладів торговельного і побутового обслуговування.

При цьому ці обмеження не стосуватимуться торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами, ветеринарними препаратами, кормами, агрохімікатами, насінням.

Також працюватимуть банківські та страхові установи. Дозволяється медична практика, ветеринарна практика, діяльність автозаправних комплексів, діяльність з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів, комп’ютерів, побутових виробів, об’єктів поштового зв’язку.

Заклади громадського харчування можуть здійснювати адресну доставку замовлень.

Обмежуються відвідування установ і закладів, що надають соціальні та реабілітаційні послуги сім’ям, особам, які  перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування). Виключенням є установи і заклади з надання соціальних послуг екстрено, центри обліку бездомних осіб, мобільні бригади соціально-психологічної допомоги, соціальне патрулювання.

Нагадаємо, що Львів за оновленим зонуванням перебуває у жовтій карантинній зоні. До помаранчевої зони увійшли Бродівський та Радехівський райони Львівщини.

 

Схожі новини