Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У “Феофанії” перебувають 8 звільнених українців
09 Вересня, 14:31

У “Феофанії” перебувають 8 звільнених українців

Наразі в лікарні “Феофанія” перебувають 8 українців, яких 7 вересня повернулися до України з російського полону. За словами медиків, вкрай важких немає, – пише УП.

“Зараз у нас знаходиться 8 людей, які поступили в суботу і 8 родичів. Всі вони також оформлені на стаціонарне лікування і ми також їм проводимо певне обстеження, – каже головний лікар “Феофанії” Ігор Семенів. – За вихідні дні ми зробили певні обстеження у нас є певні попередні діагнози, для кожного, хто у нас перебуває. Сьогодні буде більш деталізований, більш конкретний діагностичний пошук і, очевидно, сьогодні можливо буде виникати питання про переведення в другі структурні підрозділи вже по напрямку, в якому буде надаватися допомога”.

Лікарі кажуть, зараз поки не можуть говорити про діагнози, але вважають подальшим етапом, після обстежень, обов’язковим має наступити психологічне лікування.
Нагадаємо, після обміну, 24 українських моряків разом з їхніми рідними привезли до військового госпіталю у Києві, а інших 11 звільнених – до лікарні “Феофанія”. За словами лікарів, Станіслава Клиха перевили в спеціалізоване відділення військового госпіталю, бо він потребує спеціалізованої медичної допомоги, а в “Феофанії” по профілю її не могли надати.
Ще у 2016 році, за словами правозахисників, Клих, якого утримували в російському СІЗО, збожеволів через тортури, які до нього застосовували при затриманні і під час попереднього слідства.
Через два роки, у 2018 році, Клиха в РФ переводили в Обласну психіатричну тюремну лікарню в Магнітогорську.
Лікар також розповів, що Олег Сенцов відлучився з медзакладу, але підтримує мобільний зв’язок із завідуючою відділу. Водночас Сенцов попросив допомоги для матері. У лікарні її очікують і готові госпіталізувати для надання меддопомоги.

Роман Сущенко буде обстежуватися амбулаторно.

Таким чином у “Феофанії” перебувають:

Олександр Кольченко,
Володимир Балух,
Микола Карпюк,
Павло Гриб,
Євген Панов,
Артур Панов,
Едем Бекіров,
Микола Сизанович

Схожі новини