У геріатричному пансіонаті у Львові проведуть перевірку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У геріатричному пансіонаті у Львові проведуть перевірку
31 Жовтня, 15:15

У геріатричному пансіонаті у Львові проведуть перевірку

У Львівській обласній раді на підставі звернення громадянина створять комісію для проведення службової перевірки у комунальному закладі «Львівський геріатричний пансіонат». Комісія має вивчити правомірність виселення з пансіонату скаржника. Про це повідомили у Львівській обласній раді.

Першу виїзну службову перевірку запланували провести ще цього тижня. Комісія спільно з громадськістю та експертами огляне приміщення, де проживав заявник, вивчить документи справи і доповість про результати перевірки.

Додатково під час наради порушили питання законності проживання людей у гуртожитку, який знаходиться на території геріатричного пансіонату. Новоствореній комісії доручено здійснити детальний опис мешканців гуртожитку і перевірити чи є вони працівниками геріатричного пансіонату. Узагальнену інформацію розгляне комісія з питань комунального майна обласної ради.

Нагадаємо, проєкт LMN «Погляд з хмарочоса» розповідав про ситуацію у Львівському геріатричниму пансіонаті у тижневій програмі у п’ятницю.

  • 0
  • 2431
Відео