Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Глинянах збудують потужний завод із переробки картоплі
04 Березня, 11:04

У Глинянах збудують потужний завод із переробки картоплі

Компанія з іноземними інвестиціями «Централ Плейнс Груп Україна» має намір збудувати у містечку Глиняни Львівського району завод із безвідходної переробки картоплі. У підприємство, яке перероблятиме 40-50 тис. тонн картоплі у рік, планують інвестувати близько 7 млн доларів США, – пише Захід.нет.

Компанію заснувала група іноземних інвесторів-аграріїв з Великої Британії та Фінляндії з метою розвитку сільського господарства у Львівській області. «Централ Плейнс Груп Україна» вже має одне підприємство у селі Великосілки, яке вирощує картоплю столових та чіпсових сортів у Кам’янка-Бузькому та Самбірському районах на загальній площі 700 гектарів. Торік валове виробництво склало близько 15 тисяч тон. У компанії вже створено 49 робочих місць.

«Ми вирощуємо картоплю і співпрацюємо з компанією «Frito-Lay», яка займається виробництвом чіпсів. Зараз кожна шоста пачка чіпсів цієї компанії, виготовлена з нашої картоплі, а це загалом кожна десята в Україні. Амбітні плани – щоб кожна четверта пачка в Україні була з нашої картоплі», – розповів член ради директорів компанії та представник Фінського Інвестиційного фонду Олег Дрінь.

 

Також він зазначив, компанія планує розширити свою виробничу діяльність, зокрема, переробляти вирощену картоплю у крохмаль, білок, а з відходів виготовляти екоупаковку. Вартість будівництва нового заводу у Глинянах становить близько 7 млн доларів США. Компанія планує налагодити співпрацю з місцевими фермерами для постачання сировини.

Торік підприємство збудувало картоплесховище із холодильним обладнанням. Потужність сховища – 11 тис. тонн картоплі. Цього року працюють над будівництвом другої черги картоплесховища такою ж потужністю. Окрім того, планують збільшити площу вирощування картоплі.

Під час зустрічі обговорили робочі моменти реалізації проекту, зокрема, щодо дозвільної документації. А також звернулись з проханням відремонтувати дорогу Заставне-Глиняни.

  • 0
  • 1483
Схожі новини