Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У головному храмі УГКЦ відкрили пункт вакцинації
08 Листопада, 15:13

У головному храмі УГКЦ відкрили пункт вакцинації

У Патріаршому соборі Воскресіння Христового Української греко-католицької церкви у Києві відкрили пункт вакцинації від коронавірусної хвороби COVID-19.

Повідомлення про це оприлюднено на сайті собору.

«Щоденно з 10:00 по 17:00 ви можете вакцинуватися від COVID-19 за адресою: вул. Микільсько-Слобідська, 5, Київ, Патріарший собор Воскресіння Христового УГКЦ», – йдеться у повідомленні.

vakczynacziya-ansplesh-21-07-2021

«Зараз Україна переживає пік пандемії… Є чотири правила, як справді можна послужити життю сьогодні. Перше – не боятися приймати вакцини, друге – носити маски, тримати соціальну дистанцію та мити руки. Ми отримали певне прохання від Міністерства охорони здоров’я – щоби так, як обіцяли колись на початку пандемії, відкрити наші храми і монастирі, щоби можна було там, де є потреба, організовувати центри вакцинації», – сказав під час сьогоднішнього недільного богослужіння в Патріаршому соборі глава УГКЦ Блаженніший Святослав.

За його словами, такі пункти вакцинації будуть відкриті за потреби у греко-католицьких церквах як в Україні, так і за кордоном, передає Укрінформ.

Нагадаємо, з 8 листопада в Україні почнуть відсторонювати від роботи не щеплених від коронавірусу чиновників та освітян. Усунення триватиме до моменту щеплення працівника хоча б однією дозою протиковідної вакцини. Ті, хто має протипоказання до вакцинації, повинні пред’явити роботодавцю відповідний документ.

Схожі новини