Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У «Княжому дворі» люди отруїлися з вини працівників ресторану
05 Серпня, 15:31

У «Княжому дворі» люди отруїлися з вини працівників ресторану

Сьогодні експерти назвали причину масового отруєння людей у ресторані «Княжий двір», що у  Сокільниках біля Львова. У двох продуктах харчування, які доставили на дослідження в львівський обласний лабораторний центр і які готували у ресторані, виявили сальмонелу. В іншій продукції – бактерії групи кишкової палички. В організації роботи ресторану виявлено низку порушень, – пише Zaxid.net

«У п’ятницю, 2 серпня, рішенням керівника головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області призупинено роботу ресторану на 10 днів, оскільки було виявлено низку порушень. Вони стосуються організації роботи при приготуванні страв, дотриманні температурних режимів, гігієнічних вимог тощо. Скажімо, одні і ті ж ножі, дошки використовувалися і для сирої продукції, і для готової. Медпрацівники ресторану не пройшли медичний огляд. Ці та інші порушення і стали підставою для винесення рішення про призупинення роботи ресторану. Був виписаний припис. Через 10 днів перевіримо, чи працівники закладу виконали вимоги припису і тоді будемо вирішувати, як чинити далі», – каже Ростислав Волошин із ГУ Держпродспоживслужби у Львівщини.

Про те, що у хворих, які потрапили до Львівської обласної інфекційної лікарні після відвідування ресторану діагностували сальмонельоз, директор лікарні Сергій Федоренко повідомив ще 2 серпня. А ось в яких саме продуктах була сальмонела: у тих, що готувалися в ресторані, чи у тих, які гості принесли з собою, мали показати результати лабораторних досліджень.

5 серпня вони також стали відомі. І тепер вже можна стверджувати, що люди отруїлися з вини працівників ресторану.

«У язику вареному і шинці телячій, які передали до лабораторії на дослідження, було виявлено сальмонелу. Окрім того, у різних продуктах, які доставили в лабораторію, виділено бактерії групи кишкової палички», – повідомила Наталія Лозинська в.о. заступника директора львівського обласного лабораторного центру.

Нагадаємо, відвідувачі ресторану «Княжий двір», які 27 і 28 липня святкували хрестини і день народження вже 30 липня почали звертатися по допомогу до медиків. Загалом отруїлося 14 людей, серед яких двоє дітей. За фактом отруєння людей поліція відкрила кримінальне провадження. Винним чекає покарання – штраф до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

  • 0
  • 792
Схожі новини