У кожному районі Львова запрацюють центри для ветеранів – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У кожному районі Львова запрацюють центри для ветеранів
07 Липня, 10:00

У кожному районі Львова запрацюють центри для ветеранів

У Франківському районі Львова, на вул. Чупринки, 85 відкриють центр для ветеранів. Такі простори обіцяють облаштувати у кожному районі міста, повідомили у Львівській міській раді.

1-347

Перший великий центр допомоги воїнам та їх рідним у Львові діє ще з 2014 року на вулиці Пекарській, 41. І щоб масштабувати цю роботу, в кожному районі міста облаштують окремі центри. Тут можна буде отримати різні послуги, допомогу юриста та психолога, а також поспілкуватись із побратимами чи родинами Героїв.

«Сьогодні потреба у наданні послуг для військових, для наших ветеранів зросла, порівняно з 2014 роком. І тому той досвід і потенціал, який має місто, вирішили масштабувати. І що дуже важливо, ці центри будуть так званим простором, де ветерани зможуть спілкуватися з побратимами, родини можуть зустрічатися з родинами і мати таку особливу підтримку», – каже Валентинам Бартошик, директорка департаменту адміністративних послуг Львівської міської ради.

В центрах працюватимуть ветерани та родичі ветеранів, які якнайкраще розумітимуть особливість цієї роботи, і зможуть надавати послуги за принципом «рівний – рівному».

Наступні центри планують облаштувати у Залізничному (на вул. Роксоляни) та у Сихівському районах.

Відео