У львівській лікарні закінчились запаси медикаментів для онкохворих дітей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У львівській лікарні закінчились запаси медикаментів для онкохворих дітей
12 Грудня, 17:02
logo-black

У львівській лікарні закінчились запаси медикаментів для онкохворих дітей

Тетяна Пасічник

У Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, що розташований у Львові, закінчились річні запаси медикаментів для онкохворих дітей. Як розповіла LMN директорка благодійного фонду «Крила надії» Наталія Ліпська, причиною проблеми є також невчасні поставки ліків.

«Останні три роки ми спокійно жили. Організовували різну моральну підтримку діткам – веселі клоуни, перуки для онкохворих та інші цікаві акції. Однак ситуація, яка склалась зараз, нас лякає не на жарт, – каже Наталія Ліпська. – Справа в тому, що міняється влада, зараз там нестабільна ситуація, а заручниками просто стали діти, які хочуть жити. Посадовці невчасно підписали документи на поставку ліків, автоматично ми у черзі опустились нижче і чекати на медикаменти треба довше. На жаль, ми не маємо на це часу. Повинні зробити все, аби власними силами вирішити проблему та не дозволити дітям зупинити курс лікування».

Для того, аби продовжити лікування, потрібно закупити 2 тис. 800 флаконів фізрозчину та 500 систем для інфузоматів. Не вистарчає також не лише ліків, але й розхідних матеріалів. Директорка фонду додала, що є троє дітей, які не можуть розпочати курс хімії через те, що немає спеціального вшивного катетеру.

“Звичайний катетер – дуже слабкий і не витримує великого об’єму хімії. Від цього маленькі дитячі вени стають крихкі, не витримують, тріскають. Це додаткова біль. Таких катетерів потрібно закупити п’ять, однак є троє дітей які потребують його негайно, – каже. – До того ж, щойно нам повідомили, що терміново необхідно препарат «Уромітексан», який вбиває токсини. Це ще плюс 16 тисяч. Без нього також ще десятки дітей не можуть розпочати хіміотерапію, адже організм просто не витримає».
Загальна вартість, яка потрібна для закупівлі препаратів – 116 тисяч”.

Усіх небайдужих, які хочуть допомогти, просять переказувати кошти на цей рахунок:
ПриватБанк:
5169 3305 2055 5712 – з приміткою «для онкохворих дітей».
Для тих, в кого рахунки не в ПриватБанку: UA543253210000026000060442841
Якщо ви за кордоном – https://is.gd/GD7M

Відео