Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівському кафе подають страви з коноплі
27 Січня, 17:07

У львівському кафе подають страви з коноплі

На днях у Львові запрацював громадський заклад «Львівські коноплі». Тут можна замовити страви та алкоголь з додаванням конопель, – пише the-village

«Наша концепція – без стереотипного ставлення до корисної рослини, яка давно забута і не використовується українцями. Куріння ми не пропагуємо. Пропонуємо вживання коноплі в їжу. У кожній позиції нашого меню присутня конопля, яка дозволена законом», – розповідає The Village Україна власниця закладу Мар’яна Наконечна.

1638075
1638072

Наразі це єдиний подібний запатентований заклад у всій Україні у сфері громадського харчування, кажуть у «Львівських коноплях».

Пропонують холодні закуски, сир, хумус, овочеве лечо. Усі страви з додаванням або конопляної витяжки, або насіння, або олії.

Серед алкогольних напоїв – наливки, крафтове пиво та вино. Пропонують також комбучу (напій з чайного гриба) і конопляне молоко. У кафе є вітрина, де можна придбати косметику з коноплі.

Заклад розрахований на 20 посадкових місць.

«До 17:00 наш заклад відвідують як кав’ярню, після – приходять посидіти випити наливки», – додають у «Львівських коноплях».

Схожі новини