Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У львівському ліцеї через агресивного учня весь клас не ходить до школи
04 Березня, 18:21

У львівському ліцеї через агресивного учня весь клас не ходить до школи

У львівському ліцеї імені Василя Стуса учні 6-Б класу не відвідують школу. 1 березня батьки написали заяву про переведення дітей на дистанційну форму навчання через агресивну поведінку 12-річного однокласника. У класі навчається 31 дитина. Однак, сьогодні на навчання прийшли лише двоє учнів.

Конфлікт триває вже другий рік між батьками агресивного  Іллі Балабая та батьками решти учнів цього класу. Тато і мама хлопчика заявляють, що їхню дитину цькують. У свою чергу, вчителі та батьки решти дітей стверджують, що агресивну атмосферу у класі створює саме Ілля.

« Вчителі працюють, проводять уроки, а для решти учнів є можливість дистанційного навчання. Вчителі готують завдання, і діти їх опрацьовують у домашніх умовах, а потім передають назад», – розповів zaxid.net директор школи Михайло Заремба.

Щоб владнати конфліктну ситуацію, у школу планують запросити психолога. Директор також вкотре пробує вийти на діалог із батьками Іллі.

«Раніше батьки Іллі відмовлялися приходити на наради, але спробуємо знову запросити їх. Надіємось, психолог зможе  якось допомогти зменшити цей конфлікт або припинити його. Маємо знайти якийсь компроміс з боку батьків Іллі та інших
батьків, щоб відновилось навчання», – зазначив директор.

Фото: 5 канал.

Схожі новини